The Annual “GalExpo” specialized exhibitions

  • The Annual “GalExpo” specialized exhibitions
  • The Annual “GalExpo” specialized exhibitions
  • The Annual “GalExpo” specialized exhibitions
Issue 38, September 2011.

 

The Annual “GalExpo” specialised exhibitions
12-14 October, 2011, Lviv Art Palace (17, Kopernika str.)


TourEXPO’, the 12th International exhibition is a midweek exhibition, for those involved or interested in the most active spheres of modern life - Tourist Industry, Hotel and Restaurant business as well as Entertainment . With participants from all aspects of tourism and hospitality the exhibitions will offers new tourism investment projects and mass-media opportunities for firstly for resorts, sanatoria, hotels representatives as well as public catering establishments alongside with transport and insurance services professionals.  

V Specialized exhibition "Hotel and restaurant business" will offer good marketing drive to promote regional hotel complexes, sanatoria, cafes, bars and will make this expo a ‘must see’ for anybody hoping to develop their business to catch the tourist dollar. Special attention will be given to the most important issues of the target group’s interests - staff working clothes and uniforms, sanitary-hygienic equipment and materials, professional cleaning equipment etc.

Working primarily, but not exclusively, with gurus of entertainment activities, IV Specialized Exhibition “Continent of entertainments” will represent a diverse range of game-playing machines, including billiards, bawling, darts, golf presentations, latest updates on classical juke-boxes, the most sophisticated “karaoke” systems and much more.

For more information, please visit www.galexpo.lviv.ua or call on +38 (032) 297-06-27

 ХІI МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК „ТурЕКСПО-2011”. 12-14 ЖОВТНЯ. Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17).


Вже традиційно наприкінці осені у Львові відбудеться свято туризму. Протягом трьох днів учасники з України, Польщі та Туреччини будуть презентувати нові можливості відпочинку та оздоровлення.
Цьогоріч основний акцент виставки – туристичні продукти та об’єкти інфраструктури Львівщини до ЄВРО-2012. В рамках ділової програми виставки буде презентовано Путівник придорожньої інфраструктури Львівщини, ознайомлено з „життям міста” підчас ЄВРО-2012, а також презентовано нові можливості стадіону „Арена-Львів” та Міжнародного аеропорту „Львів”.
Особливу програму підготували гості з Польщі, які не лише презентують програму „Підкарпаття – необмежені можливості” , але й щодня будуть дарувати подарунки всім гостям.
13 жовтня з 12.00 до 16.00 відбудеться Workshop з представниками Підкарпатського Воєводства, польськими туроператорами та власниками готелів у Львові та області.
Традиційною родзинкою виставки стане рекламний тур „Маловідомі готельні та історичні об’єкти в південних околицях Львова”. Учасники рекламного туру матимуть змогу відвідати 5 готельно-відпочинкових комплексів, історичні та природні пам’ятки даного регіону, а також і найцікавіше - пройти тренування перед пеклом - можливість скупатися у величезному металевому чані з лікувальною срібною водою, що лікує від 33 хвороб.


Одночасно з виставкою „ТурЕКСПО” відбудуться також спеціалізовані виставки „Готельний та ресторанний бізнес” та „Континент розваг”.

На три дні Палац мистецтв перетвориться на основне місце зустрічей в Західній Україні іноземних та українських компаній, які продиктують моду на відпочинок та розваги вже на майбутній сезон.

Більше інформації можна отримати на сайті www.galexpo.lviv.ua, або за телефоном (032) 297-06-27 (28)


ЗАТИШНИМ РЕСТОРАНЧИКАМ ТА ГОТЕЛЯМ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ – ЯКІСТЬ ВИСОКІВ СТАНДАРТІВ!

Саме під таким гаслом відбудеться цьогорічна спеціалізована виставка „Готельний та ресторанний бізнес”, яка відкриє свої двері 12 жовтня і буде працювати протягом трьох днів. Місце проведення виставки: Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17).
На виставці широко буде представлено спеціалізоване технологічне та інформаційно-комунікаційне обладнання, фуршетні лінії та посуд, текстиль, міні-парфумерія та продукти для готелів, кафе, барів та ресторанів. Але особливістю виставки стане програма запланованих супутніх заходів.
13 жовтня о 10.00 розпочне свою роботу Майстер-клас „Гостинна комунікація у ресторані”.
Продовжить роботу Конференція „Зміни у законодавстві та адмінреформа. Чого чекати готелям та ресторанам напередодні ЄВРО-2012”, на якій будуть висвітлені питання змін у законодавчому полі діяльності та податкові зміни для закладів розміщення, підготовки готельного проекту для успішного продажу, легалізації незаконних готелів, підготовки до прийому вболівальників ЄВРО-2012 в ресторанах та готелях приймаючого міста.
На виставці буде діяти шоу-майданчик кулінарного мистецтва. Цього року своїм досвідом будуть ділитися не лише шеф-кухарі відомих ресторанів Львова, але й наш гість – Павло Слєпцов - шеф-кухар з надзвичайно великим досвідом роботи в найкращих ресторанах Криму.
Родзинкою виставки стане ІІ Конкурс професійних кухарів „ПРОСТО. Їжа без пафосу!”, фінал якого пройде 13 жовтня на території шоу-майданчика кулінарного мистецтва. Майстер-класи від журі та практичну частину конкурсу можна буде переглянути наживо тут www.galexpo.ho.ua

Більше інформації можна отримати на сайті www.galexpo.lviv.ua, або за телефоном (032) 297-06-27 (28)


ІV СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ „КОНТИНЕНТ РОЗВАГ”. ”. 12-14 ЖОВТНЯ. Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17).

Одночасно з спеціалізованими виставками „ТурЕКСПО” і „Готельний та ресторанний бізнес” відбудеться найяскравіша виставка осені у Львові - „Континент розваг”. Цьогоріч учасники з Києва, Одеси, Тернополя, Харкова та Львова представлять велику кількість атракціонів для сімейного відпочинку, дитячих ігрових майданчиків, лабіринтів та товарів для активного відпочинку. 
Загалом 3 дні виставки для всіх учасників та відвідувачів перетворяться на справжнє свято розваг та відпочинку.

Більше інформації можна отримати на сайті www.galexpo.lviv.ua, або за телефоном (032) 297-06-27 (28)